Financovanie

C Automobil Import v spolupráci so spoločnosťou PSA Finance Slovakia, s.r.o. pod značkou CITROËN FINANCIAL SERVICES ponúkajú inovatívne možnosti financovania vozidla a rýchlu a profesionálnu obsluhu na jednom mieste. Stačí vojsť do ktoréhokoľvek z predajných miest značky CITROËN a odíde s balíkom ušitým na mieru – auto, financovanie a poistenie.

Váš predajca Vám navrhne najlepší model financovania Vášho vozidla podľa Vašich požiadaviek a potrieb. Sami si zvolíte výšku akontácie (prvej splátky) a výšku mesačnej splátky na obdobie od 24-72 mesiacov pri úverovom financovaní a 36-72 mesiacov pre leasing. Pýtajte si od Vášho predajcu CITROËN FINANCIAL SERVICES návrh šitý na mieru!

Úverové financovanie môže byť zaujímavé pre platcu DPH, nakoľko si uplatní celú výšku DPH z vozidla, ktoré si zakúpi u svojho predajcu. Pri leasingu si dokáže platca DPH odrátať DPH z každej uhradenej predpísanej splátky aj akontácie.

Pre súkromné osoby ako aj živnostníkov odporúčame aj leasingové financovanie, obstaranie predmetu na základe nájomnej zmluvy s dojednaným právom kúpy.

Súčasne popri financovaní Vám vieme poskytnúť výhodné poistenie s mesačnou úhradou poistného zahrnutého v splátke financovania vozidla, pričom si do splátky viete zakomponovať aj predĺženú záruku až na 8 rokov alebo 200.000 km ubehnutých na tachometri Vášho vozidla.

Kontaktné údaje:

Zákaznícka linka pre zákazníkov, ktorí uzatvorili financovanie s PSA FINANCE SLOVAKIA, s.r.o., (korešpondenčná adresa Karadžičova 16, 821 08 Bratislava) tel: +421 2 49 229 650, E-mail: zakaznik@psaf.sk

Kontaktujte nás

    Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov