CITROËN BERLINGO VAN

Nezáväzná objednávka

  Zaslaním žiadosti potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) so zásadami spracúvania osobných údajov

  NOVÝ CITROEN BERLINGO VAN

  Ikonické vozidlo Citroën Berlingo, ktoré bolo uvedené na trh v roku 1996 a vyrobilo sa ho viac ako 1,5 milióna kusov, prenecháva miesto svojej tretej generácii pomenovanej Citroën Berlingo Van. Nový Citroën Berlingo Van predstavuje skutočný generačný skok z hľadiska dizajnu, výbavy a modularity a je ideálnym partnerom pre profesionálov.

  SURROUND REAR VISION

  Citroën Berlingo Van  ponúka úplne novú inováciu v úžitkových vozidlách: technológiu Surround Rear Vision poskytujúcu nevídanú viditeľnosť.

  Farebný 5′ displej na mieste stredového spätného zrkadla zobrazuje zábery z dvoch kamier (jedna sa nachádza v držiaku spätného zrkadla spolujazdca a druhá nad zadnými krídlovými dverami).

  3 možné zobrazenia:
  – Kontrola zadného priestoru: displej zobrazuje pohľad na zadný priestor z veľkej diaľky v osi vozidla, aby vodič pri jazde lepšie poznal tento priestor
  – Kontrola bočného priestoru: displej zobrazuje pohľad na bočný priestor zo strany spolujazdca, aby sa obmedzili mŕtve uhly
  – Cúvacia kamera – displej zobrazuje priestor blízko za vozidlom, aby sa uľahčilo manévrovanie s autom pri cúvaní

  MOTORIZÁCIA NAJNOVŠEJ GENERÁCIE

  Nová ľahká platforma a účinné motorizácie zabezpečujú dynamické jazdné vlastnosti, naozajstný jazdný komfort a optimálnu nákladovú efektívnosť.

  – 4 naftové verzie: BlueHdi 75 BVM, BlueHDi 100 BVM, BlueHDi 100 S&S BVM, BlueHdi 130 S&S BVM6 a EAT8                                                                                                                                                                                                                       – 1 benzínová verzia s PureTech 110 S&S BVM6

  Najnovšia generácia automatickej 8-stupňovej prevodovky EAT8 „Efficient Automatic Transmission“ s ovládacími páčkami na volante ponúka ozajstné potešenie z jazdy na dlhých trasách, ale aj pri množstve jázd za deň.